Ноември 20, 2019, 08:36:04 am

Автор Тема: [Izmama}Simeon_Petrov  (Прочитано 210 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Fic

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 35
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Dejan Dimitrov
[Izmama}Simeon_Petrov
« на: Јуни 17, 2019, 12:05:10 pm »
Име и презиме на сервер(ваше):Dejan_Dimitrov
Име и презиме на сервер(од играчот): Simeon_Petrov
Левел:moj lvl 22 negov 35
За што станува збор:Se dogovorivme da smenime mojot stan za negovata kukja i aj kaj mojot stan bevme toj napravi dogovor so me do se toa potpisavme i mu go sell za 1$ e sega koga trebase negovata toj me odveze do negovata ime /eject i si otide kje stavam se sliki sto imam slikano
Докази(/time задолжително) :https://imgur.com/a/swBlZUi

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1724
 • Популарност: +181/-8
Одг: [Izmama}Simeon_Petrov
« Одговори #1 на: Јуни 22, 2019, 06:09:21 pm »
Барај ме инг ке ти се даде куќа он е казнет.

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1724
 • Популарност: +181/-8
Одг: [Izmama}Simeon_Petrov
« Одговори #2 на: Јули 03, 2019, 04:26:03 pm »
Средено