Декември 12, 2019, 12:55:46 pm

Автор Тема: Izguben Akaunt  (Прочитано 135 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Gold Man

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 3
  • Популарност: +0/-0
  • Nick на сервер: Gold_Man
Izguben Akaunt
« на: Јули 03, 2019, 12:32:17 pm »
Nekoj mi smenil pw na akauntot a ja pw ne sum smenil nikogash i passwordot ne mi doagja na emailot nitu na mojot broj ve molam pomognete mi.

Отсутен Tery Wilson

  • Co-Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 1810
  • Популарност: +184/-11
Одг: Izguben Akaunt
« Одговори #1 на: Јули 03, 2019, 04:30:00 pm »
во спам пораки проверете на меилот ако нема  ставете за кој ацц се работи и слики дека е ваш ацц ке ви биде пратена на моб преку порака.