Октомври 16, 2019, 11:14:46 am

Автор Тема: Dwayne_Rodriquez казнет од администраторот Jenson_Button  (Прочитано 160 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Steven_Seagal

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 720
  • Популарност: +11/-3
  • Coming to here I do not know backwards
Ваш nickname (име презиме): Steven_Seagal
Име и презиме на играч кој крши правило:
Причина: DM ncz , Маскар
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/WiZeEBb