Септември 16, 2019, 12:45:56 pm

Автор Тема: Non rp - Earl Ristov  (Прочитано 37 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Enrique_Lacortte

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 37
  • Популарност: +2/-0
  • Komiti zapad <3
Non rp - Earl Ristov
« на: Јуни 14, 2019, 11:20:06 pm »
Ваш nickname (име презиме): Enrique Lacortte
Име и презиме на играч кој крши правило: Earl Ristov
Причина: non rp
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/Zqd0uasОтсутен #KING

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 594
  • Популарност: +25/-4
  • ex.administrator
Одг: Non rp - Earl Ristov
« Одговори #1 на: Јуни 15, 2019, 03:10:47 am »
казнет

I always tell the truth even when I lie