Декември 11, 2019, 06:55:31 pm

Автор Тема: [Дискусија] Летен прелазен рок.  (Прочитано 492 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Kimberly_Burgess

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 158
 • Популарност: +2/-0
Одг: [Дискусија] Летен прелазен рок.
« Одговори #15 на: Јуни 24, 2019, 05:25:32 pm »
Vinicious кажа дека Mbappe сакал да појди во Real и дека ќе бил таму наскоро. А незнам, фан на Barcelona сум и страв ме фајча за нив заради Hazard, омилен играч ми е заедно со Messi. Само едно нешто да кажам, поинтересно El Classico 1000 пати од колку до сега.

Отсутен chief femo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 683
 • Популарност: +7/-12
 • cujemo se posle
 • Nick на сервер: Keandre Hopkins
Одг: [Дискусија] Летен прелазен рок.
« Одговори #16 на: Јуни 24, 2019, 05:26:34 pm »
Не го доведуват мбапе сигурен см
Afro Character


@popovl33t na Insta

Отсутен Tommy Martinez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 99
 • Популарност: +2/-1
 • Nick на сервер: Tommy Martinez
Одг: [Дискусија] Летен прелазен рок.
« Одговори #17 на: Јуни 26, 2019, 08:45:12 am »
Што си сфатиле сериозно ?  :'( пак позади Барса следна сезона, зарем мислите дека Азар ќе се вклопи во шпански фудбал или Мбапе кај што е навикнат на фармерска лига
Ја мислам дека треба тебе да те стават за тренер пошто си паметен дечко, шо викаш ?
Фала <3

Отсутен Tyrese Hampt0n

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
 • Популарност: +8/-0
 • LCN симулатор.
 • Nick на сервер: 'T' Hampton.
Одг: [Дискусија] Летен прелазен рок.
« Одговори #18 на: Јули 12, 2019, 04:36:33 am »
интересно ке е
ке видиме брат

Отсутен matthew.uchiha

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 71
 • Популарност: +0/-0
 • Као феникс ја дижем се из пепела.
Одг: [Дискусија] Летен прелазен рок.
« Одговори #19 на: Јули 14, 2019, 04:30:29 pm »
i taka real pak ke prodolzi so tradicijata 4 godini po red na tronot na evropa hala madrid!
Никад не заборавив дека на ЛЕГИЈА сум син!

[b

Отсутен carl.bounchi

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 240
 • Популарност: +7/-1
 • A day without sunshine is like, you know, night.
 • Nick на сервер: Carl Bounchi
Одг: [Дискусија] Летен прелазен рок.
« Одговори #20 на: Јули 16, 2019, 10:20:49 pm »
ahh , ke vidime dali ke bide , ama 70% e deka ke uspee real.

Отсутен Barbera.

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 48
 • Популарност: +0/-2
 • Nick на сервер: Joseph
Одг: [Дискусија] Летен прелазен рок.
« Одговори #21 на: Јули 17, 2019, 02:51:51 pm »
Diskusija za transferi ovoj glupakov Tommy Martinez vika sledna sezona pozadi barsa,pu da ti eb** fanot glup neznae da napravi normalen muabet za rival retardirana zakopana licnost.
Професор како и секад.

Отсутен Alexandro

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 135
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Alexandro_Bonucci
Одг: [Дискусија] Летен прелазен рок.
« Одговори #22 на: Јули 22, 2019, 10:07:09 am »
Газење бе друже како претходните години, остај хејтерите ;)

Отсутен шаренковски

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 694
 • Популарност: +16/-19
Одг: [Дискусија] Летен прелазен рок.
« Одговори #23 на: Август 06, 2019, 07:06:27 pm »
Imat stvorano dobra ekipa, James Rodriguez moze da ostane, Bale ne se znaa ama poradi povredata na Asensio mos ke ostane.
Im treba edna dobra polusezona da se uigraat i da probat da konkurirat na Barsa i na novio Atletiko Madrid.
Vtoro mesto na tabeelta, nesto podobar plasman u LS i nisto povekje.
Treba dosta uigravane Hazard-Marcelo, Jovic neznam kolko ke igre a mislam oti moze dobra rabota da zavrse.
Ke vidame kak ke e
Не играм, шо и да треба - sharenkovski#6722 (disсоrd)

Отсутен Sebastian_Rodriguez

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 215
 • Популарност: +12/-3
 • Продуцент
 • Nick на сервер: Sebastian_Rodriguez
Одг: [Дискусија] Летен прелазен рок.
« Одговори #24 на: Август 07, 2019, 04:27:31 am »
Уште да го донесат Mbappe и ќе биде лудории, со задоволство ќе гледам шпанска лига.

Отсутен John Corleone

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1542
 • Популарност: +45/-3
 • Admin Menager
Одг: [Дискусија] Летен прелазен рок.
« Одговори #25 на: Октомври 24, 2019, 11:43:50 pm »
Застарена тема.