Декември 11, 2019, 06:49:53 pm

Автор Тема: [Препорачувам]Филм  (Прочитано 161 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен tonka'

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 17
 • Популарност: +0/-0
 • You see, I don't look like a boss , i'am the boss.
 • Nick на сервер: Tony_Leux
[Препорачувам]Филм
« на: Јуни 06, 2019, 12:38:31 am »
 Име и презиме (IG): Тоny Leux
Име на филм: Truth or Dare
Линк од филм/серија: на попкорн го глеав
Kраток опис на филмот(што се случува вонего накратко објасни): ќе кажам само оти е хорор филмот друго не откривам за да ви биде интересно , поточно самото име на филмот ви кажува за шо се зборе во филмот, играт вистина предизвик, и или ќе га прифатат предизвик или умират исто и со вистина
МОМЦИ СУ СМЕШНЕ И ГЛУМЕ КРИМИНАЛ САМО ИХ ГЛЕДАМ НЕМАЈУ ДИНАР

Отсутен simon cambeiro

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 641
 • Популарност: +24/-1
 • Ич кур не ме боли
 • Nick на сервер: Simon_Cambeiro
Одг: [Препорачувам]Филм
« Одговори #1 на: Јуни 28, 2019, 03:51:24 pm »
Ќе го гледам наредниве денови.Присутен Donnie Brasco

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 380
 • Популарност: +17/-12
Одг: [Препорачувам]Филм
« Одговори #2 на: Октомври 25, 2019, 07:40:14 pm »
Стара тема катанче
02.10.2018

14.10.2019