Октомври 16, 2019, 11:13:31 am

Автор Тема: [Nepravilno zatvoren] David_Stevens  (Прочитано 61 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1104
 • Популарност: +51/-16
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
[Nepravilno zatvoren] David_Stevens
« на: Јуни 04, 2019, 11:09:17 am »
Ваше Име и Презиме (nickname): David_Stevens
Од кој админ сте затворени: /
Причина: MG
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: a deka bev vo old motel  i tuka smej da se mga , ? , na slikite me nema tuka kaj sto mgam..  svasta
Доказ (Задолжително):  http://dw-game.info/forum/index.php?topic=49044.0
SHERIFF David Stevens
Sheriff of Los Santos County — Los Santos County Sheriff's Department"A To Tradition of Service" Protect and to Serve"

Отсутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1104
 • Популарност: +51/-16
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
Одг: [Nepravilno zatvoren] David_Stevens
« Одговори #1 на: Јуни 04, 2019, 11:14:23 am »
Edit: znaci se vozev  i odev old od old se slikite kaj sto mgnav wrong.
SHERIFF David Stevens
Sheriff of Los Santos County — Los Santos County Sheriff's Department"A To Tradition of Service" Protect and to Serve"

Отсутен Smith_Rowe

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 132
 • Популарност: +1/-1
 • Nick на сервер: SMITH ROWE
Одг: [Nepravilno zatvoren] David_Stevens
« Одговори #2 на: Јуни 04, 2019, 11:15:02 am »
Недоволно докази,има докази каде што правиш MG.