Октомври 18, 2019, 08:27:06 pm

Автор Тема: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME  (Прочитано 1163 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Eric Gonazallo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 116
 • Популарност: +5/-0
 • Стојам на своето цврсто ко споменик!
 • Nick на сервер: Eric_Gonazallo
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #30 на: Јуни 04, 2019, 10:51:29 am »
Attaviano застанат од Officer Carl Bounchi
Отсутен Sebastian_Kennedy

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Sebastian_Kennedy
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #31 на: Јуни 04, 2019, 06:42:14 pm »
изглед на  Sebastian


Sebastian е 24 доишен човек кој  го изгубил такому на мали години.Тој како дете живеел со мајкамѕ во глен парк каде што уште живее.Тој почнал да пуши и пие  на свои неполни 15 години.Негово омилено хоби е да игра баскет со приателите.Тој е запознаес со дрога како што е марихуана.Марихуана
Марихуаната била позната во Централна Азија и Кина околу 3.000 п.н.е, кога главно била користена како лек. Марихуаната почнала широко да се користи во САД во 60-тите и 70-те години и била поврзана со „хипи“ движењето.
Отсутен ChristopherConnor

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 213
 • Популарност: +12/-2
 • Medic Department Leader
 • Nick на сервер: Christopher_Connor
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #32 на: Јуни 04, 2019, 09:40:27 pm »
(( НАПОМЕНА: Темата е сеуште во процес на изработка ))

Отсутен Michael_ Palkaso

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 71
 • Популарност: +12/-1
 • Nick на сервер: Michael_Palkaso
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #33 на: Јуни 04, 2019, 11:07:28 pm »
Отсутен Calvin Morreno

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 561
 • Популарност: +55/-3
 • Bloods leader.
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #34 на: Јуни 04, 2019, 11:39:41 pm »
Брависимо.


Отсутен Enrique_Lacortte

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
 • Популарност: +2/-0
 • Komiti zapad <3Отсутен JonFalins

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 18
 • Популарност: +4/-0
 • Нов су ја овдека
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #36 на: Јуни 06, 2019, 09:24:35 pm »
Грми уште од почеток!
Само напред!
Незна ја несу одавде

Отсутен ChristopherConnor

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 213
 • Популарност: +12/-2
 • Medic Department Leader
 • Nick на сервер: Christopher_Connor
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #37 на: Јуни 07, 2019, 08:29:38 pm »
(( Пораката е сеуште во процес на изработка ! ))
Отсутен Eric Gonazallo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 116
 • Популарност: +5/-0
 • Стојам на своето цврсто ко споменик!
 • Nick на сервер: Eric_Gonazallo
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #38 на: Јуни 09, 2019, 11:28:51 pm »
 Attaviano уапсен од страна на Officers of Los Santos Police Department


« Последно менување: Јуни 10, 2019, 08:05:18 am Eric Gonazallo »Отсутен Franklin Anderson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 243
 • Популарност: +34/-1
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #39 на: Јуни 11, 2019, 01:57:07 am »
Jako  ;D

Отсутен Chip Fose

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 187
 • Популарност: +15/-5
 • G-UNIT
 • Nick на сервер: Chip Fose
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #40 на: Јуни 11, 2019, 02:17:48 am »
Гром.  8)

Отсутен ★ Нерва ★

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 89
 • Популарност: +4/-0
 • Nick на сервер: James_Monsees
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #41 на: Јуни 11, 2019, 10:09:20 am »
одлично :D
Отсутен Jack Morreno

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 100
 • Популарност: +8/-0
 • сонцето доаѓа по дождот на пролет
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #42 на: Јуни 11, 2019, 01:14:22 pm »
Отсутен Jack Morreno

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 100
 • Популарност: +8/-0
 • сонцето доаѓа по дождот на пролет
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #43 на: Јуни 11, 2019, 07:37:29 pm »

Отсутен ChristopherConnor

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 213
 • Популарност: +12/-2
 • Medic Department Leader
 • Nick на сервер: Christopher_Connor
Одг: Sureno Locotes X3 - OFFICIAL THEME
« Одговори #44 на: Јуни 14, 2019, 11:18:44 pm »
Christopher Connor


Cartel Christopher Connor од познатата Sureno Locotes X3, после толку години служење на една од најпознатите
банди во Jefferson, тој беше назначен за Cartel во Gleen Park. Connor е 35 годишен бандит, тежок дилер на дрога,
опасен трефкар, воедно и најново како Cartel на Locotes. Неговиот живот започна во Gleen Park, Jefferson, и се
има заколнато дека и до крајот на својот живот ќе работи и ќе ја служи верно Sureno Locotes X3. Toj е женет, но
сеуште нема деца. Connor е секојдневно зафатен со илегален бизнис, како например дилање и продавање на
истата на лице место. Најголемите ривали на улицата на Connor, воедно и на целата Sureno Locotes X3 се: Bloods
Gang, MS 13, Nazi Lowriders, Mexican Mafia, Florencia 13, Playboys 13, MS 13, Gulf Cartel. Connor е ладен и строг
тип, верно настроен кон својата Sureno Locotes X3, голем верник на неговите луѓе, но и е големо злопамтило.


Личниот имиџ, неговиот стил на облека, вклучувајќи го и специвичниот Outfit, Connor не се забележува многу
брзо лесно, бидејќи неговите луѓе во Sureno Locotes X3 се фактички скоро сите слични. Сите имаат мустаќи,
сите носат некаков си свој стил на шешир или пак некаква капа, сите се преврзани со сина трака на чело под
своите капи, што значи означување на својата банда Sureno Locotes X3, воедно и на еден од најпопуларните
паркови, наречен Gleen Park. Connor е тетовиран на вратот, и по задните делови на рацете. И самите тетоважи
си имаат некакво значење, целта на овие стилови на носење е, да се зацрта и запамети кои се Sureno Locotes.
Едно од најлесните заприметувања кај овие момци е нивниот стил на одење. Дури на прв поглед може може
да се забележи дека момците, вклучувајќи го и Connor, се од познатиот Gleen Park. Connor кога е на работно
место, е секогаш во истиот негов Outfit, тоа е нивната работна униформа во кој го поминуваат целиот живот.