Декември 13, 2019, 03:18:28 pm

Автор Тема: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc  (Прочитано 779 пати)

0 Членови и 2 гости ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Daveed Diggs

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 135
 • Популарност: +6/-2
 • Nick на сервер: Daveed Diggs
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #15 на: Јуни 14, 2019, 10:01:00 pm »
1 minuta molk za site sto gi slusaat 2bona
i za tie so ne gi slusaat xd


ГО ЧЕКАМ ПОЛА САТ ГО НЕМА ХАХАХАХАХА

Отсутен ★ AЛИГАТОР ★

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 162
 • Популарност: +4/-1
 • Ne volim ljude, jer ljudi previse pricaju...
 • Nick на сервер: James_Monsees
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #16 на: Јуни 15, 2019, 10:19:00 am »
1 minuta molk za site sto gi slusaat 2bona
i za tie so ne gi slusaat xd

За вас двајцата знамето на пола копје :)
Ако не ви чини песнава ШО К*Р КОМЕНТИРАТЕ и јадите бурек ?

Отсутен m1k

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 389
 • Популарност: +114/-7
 • To nije osmeh, to je grc !
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #17 на: Јуни 15, 2019, 11:09:00 am »
1 minuta molk za site sto gi slusaat 2bona
i za tie so ne gi slusaat xd

За вас двајцата знамето на пола копје :)
Ако не ви чини песнава ШО К*Р КОМЕНТИРАТЕ и јадите бурек ?
А за што ја стави песнава само пофалби да слушаш ? Ако нејќеш критики што кур отвараш тема ?
Врие ретардирани ликови во нацијава.
#GOONERFAN

Отсутен ★ AЛИГАТОР ★

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 162
 • Популарност: +4/-1
 • Ne volim ljude, jer ljudi previse pricaju...
 • Nick на сервер: James_Monsees
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #18 на: Јуни 15, 2019, 12:40:04 pm »
1 minuta molk za site sto gi slusaat 2bona
i za tie so ne gi slusaat xd

За вас двајцата знамето на пола копје :)
Ако не ви чини песнава ШО К*Р КОМЕНТИРАТЕ и јадите бурек ?
А за што ја стави песнава само пофалби да слушаш ? Ако нејќеш критики што кур отвараш тема ?
Врие ретардирани ликови во нацијава.

Интересни ми се да се јада самите ХАХАХАХХА, за то че си отварам теми ич не ги
еб.. така да нека критикува не е моја за да се нервирам нешто или да ми смета така
да ми се бендисува се од нивна страна за тоа ги слушам баш ми се топ, на некој шо
му смета немора да ми ја полни темава со глупости :D :D :D :D

Отсутен ★ AЛИГАТОР ★

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 162
 • Популарност: +4/-1
 • Ne volim ljude, jer ljudi previse pricaju...
 • Nick на сервер: James_Monsees
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #19 на: Јуни 15, 2019, 04:14:06 pm »
1 minuta molk za site sto gi slusaat 2bona
i za tie so ne gi slusaat xd

За вас двајцата знамето на пола копје :)
Ако не ви чини песнава ШО К*Р КОМЕНТИРАТЕ и јадите бурек ?
А за што ја стави песнава само пофалби да слушаш ? Ако нејќеш критики што кур отвараш тема ?
Врие ретардирани ликови во нацијава.

Интересни ми се да се јада самите ХАХАХАХХА, за то че си отварам теми ич не ги
еб.. така да нека критикува не е моја за да се нервирам нешто или да ми смета така
да ми се бендисува се од нивна страна за тоа ги слушам баш ми се топ, на некој шо
му смета немора да ми ја полни темава со глупости :D :D :D :D
koj gluposti cancer kje fati forumov slusaj si gi za sebe ti

Хахаххахахахахахахахахаа да фатиш да не се излечиш :D

Отсутен m1k

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 389
 • Популарност: +114/-7
 • To nije osmeh, to je grc !
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #20 на: Јуни 15, 2019, 05:18:23 pm »
1 minuta molk za site sto gi slusaat 2bona
i za tie so ne gi slusaat xd

За вас двајцата знамето на пола копје :)
Ако не ви чини песнава ШО К*Р КОМЕНТИРАТЕ и јадите бурек ?
А за што ја стави песнава само пофалби да слушаш ? Ако нејќеш критики што кур отвараш тема ?
Врие ретардирани ликови во нацијава.

Интересни ми се да се јада самите ХАХАХАХХА, за то че си отварам теми ич не ги
еб.. така да нека критикува не е моја за да се нервирам нешто или да ми смета така
да ми се бендисува се од нивна страна за тоа ги слушам баш ми се топ, на некој шо
му смета немора да ми ја полни темава со глупости :D :D :D :D
koj gluposti cancer kje fati forumov slusaj si gi za sebe ti

Хахаххахахахахахахахахаа да фатиш да не се излечиш :D
Канцерот е непренослива болест не можеш да ја прошириш не се секирај.
#GOONERFAN

Отсутен ★ AЛИГАТОР ★

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 162
 • Популарност: +4/-1
 • Ne volim ljude, jer ljudi previse pricaju...
 • Nick на сервер: James_Monsees
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #21 на: Јуни 16, 2019, 12:44:34 am »
1 minuta molk za site sto gi slusaat 2bona
i za tie so ne gi slusaat xd

За вас двајцата знамето на пола копје :)
Ако не ви чини песнава ШО К*Р КОМЕНТИРАТЕ и јадите бурек ?
А за што ја стави песнава само пофалби да слушаш ? Ако нејќеш критики што кур отвараш тема ?
Врие ретардирани ликови во нацијава.

Интересни ми се да се јада самите ХАХАХАХХА, за то че си отварам теми ич не ги
еб.. така да нека критикува не е моја за да се нервирам нешто или да ми смета така
да ми се бендисува се од нивна страна за тоа ги слушам баш ми се топ, на некој шо
му смета немора да ми ја полни темава со глупости :D :D :D :D
koj gluposti cancer kje fati forumov slusaj si gi za sebe ti

Хахаххахахахахахахахахаа да фатиш да не се излечиш :D
Канцерот е непренослива болест не можеш да ја прошириш не се секирај.

Добро братче :D :D :D

Отсутен Matthew Uchiha

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 439
 • Популарност: +5/-1
 • Не играм.
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #22 на: Јуни 18, 2019, 06:23:32 pm »
1 minuta molk za site sto gi slusaat 2bona
samo raf camora
dva bona ebeni otidoaaaaaaa, majka mi mi rece sine pravime saaaalaaaaa zborese za niv sega ti si ko niv, sine plukase po niv sega si ko niv nejejejej madafaka


[15:05:45](DW)BAN | Matthew_Uchiha od Admin Bloper_Waterstb

Отсутен simon cambeiro

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 641
 • Популарност: +24/-1
 • Ич кур не ме боли
 • Nick на сервер: Simon_Cambeiro
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #23 на: Јуни 24, 2019, 02:07:41 am »
јака песничка, многу големи израснаа овие urban records, добри момци.Отсутен z0ki

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 335
 • Популарност: +10/-1
 • capo di tutti capi
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #24 на: Јуни 24, 2019, 10:19:13 pm »
one minute silence, please.

Отсутен luciano.santoreli

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 214
 • Популарност: +5/-0
 • Loading..
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #25 на: Јуни 29, 2019, 02:48:46 pm »
1 minuta molk za site sto gi slusaat 2bona

Отсутен NEWSTED THE GOD

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 184
 • Популарност: +1/-1
 • Laker!!
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #26 на: Јуни 29, 2019, 05:59:02 pm »
Doj ne 2bona ke smrkamo analgin i ke piemo neso za 20ce

Отсутен flacko

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 39
 • Популарност: +0/-0
 • You and I were made of glass, we'd never last
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #27 на: Јуни 30, 2019, 05:14:30 pm »
2 kurtona

Отсутен Sicco

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 125
 • Популарност: +3/-0
 • Nick на сервер: Juan_Ledezma
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #28 на: Јули 05, 2019, 11:02:47 am »
2 Бонбона, 2 Чола.
Срање у боја се.
Абе нас не ни е лоша младината, она има само лоши дилери, инаку младината си е добра.

Отсутен Pierre_Bourne

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1385
 • Популарност: +42/-5
 • let your failure be your motivation to success
Одг: » 2Bona feat. Gazda Paja - Za jednu noc
« Одговори #29 на: Јули 27, 2019, 05:48:38 pm »
bolje ke slusam pop kude mi poe i chati na glavu nego ovija kurtoni
Pierre_Bourne