Декември 13, 2019, 03:19:15 pm

Автор Тема: OOC pcovka  (Прочитано 115 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Mythicale

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 4
  • Популарност: +0/-0
  • Nick на сервер: Jake_Carozze
OOC pcovka
« на: Мај 27, 2019, 04:51:46 pm »
OOC пцовка од Edwardo_ Torino

Antonio_Poptrandov

  • Гостин
Одг: OOC pcovka
« Одговори #1 на: Мај 28, 2019, 05:18:49 am »
Темата не е за тука и не е правилно отворена.

Провери го овој борд - http://dw-game.info/forum/index.php?board=214.0