Септември 16, 2019, 12:22:16 pm

Автор Тема: (Nepravilno Zatvorena ) - Amanda Rose  (Прочитано 77 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Amanda Rose

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 6
  • Популарност: +0/-0
  • Nick на сервер: Amanda Rose
(Nepravilno Zatvorena ) - Amanda Rose
« на: Мај 26, 2019, 01:29:42 am »
Ваше Име и Презиме (nickname): Amanda Rose
Од кој админ сте затворени: Ava Kayden
Причина: nonrp /su
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Bidejki sam barase da mu se dade wl i vrejgase so teski ic pcovki
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/qWla8rE , https://imgur.com/a/q5viOxR

Отсутен SAINT

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 982
  • Популарност: +21/-12
Одг: (Nepravilno Zatvorena ) - Amanda Rose
« Одговори #1 на: Мај 26, 2019, 01:43:25 am »
Немаш право да спамаш со /su 1000 пати...........  Нонрп+спам е