Октомври 16, 2019, 11:12:51 am

Автор Тема: [Неправилно Затворен] Camron Bredshaw  (Прочитано 126 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен AntohaLyadov

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 21
 • Популарност: +0/-0
 • Cleo, LUA Scripter
 • Nick на сервер: Antoha
[Неправилно Затворен] Camron Bredshaw
« на: Мај 26, 2019, 01:06:09 am »
Ваше Име и Презиме (nickname): Camron Bredshaw
Од кој админ сте затворени: ГМ john John Mikaelson
Причина: за ДМ
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Нема никаков варн ни ништо, ДМ е убиство без рп причина а не пукање кон играч ова не е правилно. Јас си се возев другите ДМаа, јас си се само возев и ми стави /цуфф овој ГМ и ме стави 3саати за искл од цуфф тазер тие, а тој нема никакви докази сакам да сум изваден.
Доказ (Задолжително): //

Отсутен John Mikaelson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 129
 • Популарност: +1/-1
 • ex. Admin 2
Одг: [Неправилно Затворен] Camron Bredshaw
« Одговори #1 на: Мај 26, 2019, 01:07:47 am »
https://imgur.com/a/sAYbgMW
Еве ти докази од моја страна, оставам отклучена тема да добиеш одговор и од админ.
DeathMatch = убиство или обид за убиство на играч без добра РП причина.

Отсутен AntohaLyadov

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 21
 • Популарност: +0/-0
 • Cleo, LUA Scripter
 • Nick на сервер: Antoha
Одг: [Неправилно Затворен] Camron Bredshaw
« Одговори #2 на: Мај 26, 2019, 01:10:38 am »
https://imgur.com/a/sAYbgMW
Еве ти докази од моја страна, оставам отклучена тема да добиеш одговор и од админ.
DeathMatch = убиство или обид за убиство на играч без добра РП причина.
https://imgur.com/a/K3tEKQj еве ти прочитај ако не знаеш.

Отсутен John Mikaelson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 129
 • Популарност: +1/-1
 • ex. Admin 2
Одг: [Неправилно Затворен] Camron Bredshaw
« Одговори #3 на: Мај 26, 2019, 01:14:22 am »
https://imgur.com/a/sAYbgMW
Еве ти докази од моја страна, оставам отклучена тема да добиеш одговор и од админ.
DeathMatch = убиство или обид за убиство на играч без добра РП причина.
https://imgur.com/a/K3tEKQj еве ти прочитај ако не знаеш.
http://prntscr.com/ntcv1e
Ке бидат делетнати сите мој коментари по ЛОЦК од страна на админ.

Отсутен AntohaLyadov

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 21
 • Популарност: +0/-0
 • Cleo, LUA Scripter
 • Nick на сервер: Antoha
Одг: [Неправилно Затворен] Camron Bredshaw
« Одговори #4 на: Мај 26, 2019, 01:16:37 am »
ни еднаш не го погодив играчот кај виде дака му зимам Крв а не па да го убијам?

Отсутен КУМАНОВАЦ

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 58
 • Популарност: +2/-1
 • Nick на сервер: ds
Одг: [Неправилно Затворен] Camron Bredshaw
« Одговори #5 на: Мај 26, 2019, 01:19:57 am »
Igracot bese dmnat od moja strana a ne od negova, jas bev dh i si odlezav

Отсутен John Mikaelson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 129
 • Популарност: +1/-1
 • ex. Admin 2
Одг: [Неправилно Затворен] Camron Bredshaw
« Одговори #6 на: Мај 26, 2019, 01:26:34 am »
Изваден си лоцк.