Септември 16, 2019, 12:55:18 pm

Автор Тема: (Teska ic navreda ) Gerrito Matric  (Прочитано 65 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Amanda Rose

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 6
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Amanda Rose
(Teska ic navreda ) Gerrito Matric
« на: Мај 26, 2019, 01:24:59 am »
Ваше Име и Презиме (nickname): Amanda Rose
Име и презиме на играч кој крши правило: Gerrito Matric
Доказ (Задолжително):https://imgur.com/a/YOKQWO5
Причина [IC/OOC]:/

Отсутен gerrito.mattric

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 20
 • Популарност: +0/-0
Одг: (Teska ic navreda ) Gerrito Matric
« Одговори #1 на: Мај 26, 2019, 01:40:08 am »
Смеам ИЦ да пцујам гангстер Рпам плус за мене ова не е пцофка

Отсутен SAINT

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 982
 • Популарност: +21/-12
Одг: (Teska ic navreda ) Gerrito Matric
« Одговори #2 на: Мај 26, 2019, 12:21:25 pm »
Не се казнуе