Јуни 25, 2019, 11:33:34 am

Автор Тема: [Неправилно Затворен] Camron Bredshaw  (Прочитано 37 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен AntohaL.V

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 15
 • Популарност: +0/-0
 • Cleo, LUA Scripter
 • Nick на сервер: Antoha
[Неправилно Затворен] Camron Bredshaw
« на: Мај 26, 2019, 12:58:18 am »
Ваше Име и Презиме (nickname): Camron Bredshaw
Од кој админ сте затворени: ГМ john John Mikaelson
Причина: за ДМ
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Јас си се возев другите ДМаа, јас си се само возев и ми стави /цуфф овој ГМ и ме стави 3саати за искл од цуфф тазер тие, а тој нема никакви докази сакам да сум изваден.
Доказ (Задолжително): //

Отсутен John Mikaelson

 • Server Helper
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 92
 • Популарност: +1/-0
 • ex. Admin 2
Одг: [Неправилно Затворен] Camron Bredshaw
« Одговори #1 на: Мај 26, 2019, 01:03:39 am »
https://imgur.com/a/sAYbgMW
Повели докази.
Лоцк.