Септември 16, 2019, 12:43:25 pm

Автор Тема: (Nepravilno Zatvorena ) - Amanda Rose  (Прочитано 111 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Amanda Rose

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 6
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Amanda Rose
(Nepravilno Zatvorena ) - Amanda Rose
« на: Мај 25, 2019, 10:50:11 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Amanda Rose
Од кој админ сте затворени: Harley
Причина: Za cj i takvi gluposti
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Vo avtomobilot vozese osomnicen i site bevme tuka toj mu dozvoli da vlezi vo kola pa bevme prinudeni da mu ja izgorime kolata za da nemozi da bega
Доказ (Задолжително): Ima postaveno na froum Krsejne pravila

Отсутен Felan The Great

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1949
 • Популарност: +57/-8
 • Charachted Old School
 • Nick на сервер: Harley Thorpe
Одг: (Nepravilno Zatvorena ) - Amanda Rose
« Одговори #1 на: Мај 25, 2019, 11:11:07 pm »
Стави докази ако имаш, таму у кршење правила сликите не покажуваат дека сте имале престрелка, или чет нешто какон доказ.

Отсутен Amanda Rose

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 6
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Amanda Rose
Одг: (Nepravilno Zatvorena ) - Amanda Rose
« Одговори #2 на: Мај 27, 2019, 09:22:35 pm »
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/v8HO8Y9
na slikite se gleda deka cela pd go brakme potocno cela armija i begase i vleze vo kola kaj infernuso
se gleda na slikite toj so gi ima staveno
« Последно менување: Мај 27, 2019, 10:24:33 pm Amanda Rose »

Отсутен Felan The Great

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1949
 • Популарност: +57/-8
 • Charachted Old School
 • Nick на сервер: Harley Thorpe
Одг: (Nepravilno Zatvorena ) - Amanda Rose
« Одговори #3 на: Мај 28, 2019, 08:25:20 pm »
Барај ингејм админ да те изваде ако уште не си извадена или излегла

Отсутен Squitieri

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 462
 • Популарност: +13/-14
Одг: (Nepravilno Zatvorena ) - Amanda Rose
« Одговори #4 на: Мај 29, 2019, 05:19:57 am »
катанацich mache Spaß  aber keiner hier lacht