Јуни 25, 2019, 12:05:39 pm

Автор Тема: [Неправилно затворен] William Hoffman  (Прочитано 56 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен William Hoffmann

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: William_Hoffman
[Неправилно затворен] William Hoffman
« на: Мај 25, 2019, 07:08:19 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): William Hoffman
Од кој админ сте затворени: Незнам
Причина: Незнам, кога дојдов ингејм бев 17k сек, барам форум зашо сум затворен немаше никаква тема, сакам унприсон
Зошто мислете дека треба да бидете извадени:Кога дојдов ингејм беv 17k сек, барам форум зашо сум затворен немаше никаква тема, сакам унприсон
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/XpDVgKW

Отсутен Earl_Stevenson

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1788
 • Популарност: +12/-3
 • star nick vraten ;)
Одг: [Неправилно затворен] William Hoffman
« Одговори #1 на: Мај 25, 2019, 07:32:50 pm »
Poveli dokazi zosto si zatvoren -  https://imgur.com/a/ETREOor , https://imgur.com/a/DlZeWxS .

Lock.