Септември 16, 2019, 12:52:01 pm

Автор Тема: Докази Filip Boshkovski  (Прочитано 85 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Филип Турбо™

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 2321
  • Популарност: +43/-30
  • OPEL POWER!
Докази Filip Boshkovski
« на: Мај 25, 2019, 05:10:37 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname):Filip Turbo
Од кој админ сте затворени:Michael Western
Причина:ДМ
Зошто мислете дека треба да бидете извадени:Ти ли беше тој админот што сакал да ги задржи играчите?
Па ти имаш ли и дали воопшто знаеш зашто мене затвори мене со Ромен во дх?
Ти имаш ли очи да видиш кој дма а кој не?
Дгл немав у мене ни ништо идеш ме ставаш 2х дх а Антони и Дарко копилето не днаа
и без никаква причина и ние двајца дх?
Ем невини ем дх?
Еве ти слики еве кога се тпна до мене  http://prntscr.com/nt7via еве ти цел албум отидов само повикај максиум 6х пати а ти гледаш дека Антони и Дарко не дмаат и упорно ме ставаш дх причина дм а исто и за ромен.
Доказ (Задолжително):На ти само повикај идев 6х пати а исто и Ромен и на крај мене дх за дм а ништо не направив само повикај идев 6х штп ми даваше stiv /oleci https://imgur.com/a/NVnafpb

Отсутен Squitieri

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 462
  • Популарност: +13/-14
Одг: Докази Filip Boshkovski
« Одговори #1 на: Мај 25, 2019, 05:13:13 pm »
изваден сиich mache Spaß  aber keiner hier lacht