Септември 16, 2019, 12:38:14 pm

Автор Тема: [Nepravilno Zatvoren] Diego Kazayan  (Прочитано 71 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Diego Kazayan

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 9
  • Популарност: +0/-0
[Nepravilno Zatvoren] Diego Kazayan
« на: Мај 24, 2019, 08:55:29 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname):Diego_Kazayan
Од кој админ сте затворени:znaci doagja Isac Ross, zaete koj gm mi stava cuff i me kick
Причина:nema pricina doagja mi veli pricina za dm jas mu velam deka e rp i deckoto so go dmnav mu veli deka e rp a on odma mi stava cuff i me kick.Isto taka baram dokazi od Isac Ross licno.

Зошто мислете дека треба да бидете извадени:bidejki beshe rp zatvoren sum za nisto
Доказ (Задолжително):nema potreba

Отсутен Isaac_Ross

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 104
  • Популарност: +7/-5
  • DreamWorld Admin.
  • Nick на сервер: Isaac_Ross
Одг: [Nepravilno Zatvoren] Diego Kazayan
« Одговори #1 на: Мај 24, 2019, 10:46:20 pm »
https://imgur.com/a/iLldyPe
Повели докази зошто си затворен.
Каква е таа организација која пука ѓубрари on sight?