Јуни 25, 2019, 12:07:32 pm

Автор Тема: [Неправилно Затворен] Jeyson_Lewis  (Прочитано 99 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен thechosenone

• Почетник
  • *
  • Пораки: 53
  • Популарност: +0/-0
  • enonesohceht
[Неправилно Затворен] Jeyson_Lewis
« на: Мај 24, 2019, 06:54:23 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Jeyson_Lewis
Од кој админ сте затворени: Danny Bonnucy
Причина: PG Forum
Зошто мислете дека треба да бидете извадени:  Има у темата објаснано. Неможе со слика шо е он врз моја кола и слика ка веќе излевам од ПНС да ме месте за ПГ .
Доказ (Задолжително): http://dw-game.info/forum/index.php?topic=48073.msg261014#msg261014

Отсутен Danny Bonnucy

• Server Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 581
  • Популарност: +2/-1
  • Nick на сервер: Danny Bonnucy
Одг: [Неправилно Затворен] Jeyson_Lewis
« Одговори #1 на: Мај 24, 2019, 07:08:44 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Jeyson_Lewis
Од кој админ сте затворени: Danny Bonnucy
Причина: PG Forum
Зошто мислете дека треба да бидете извадени:  Има у темата објаснано. Неможе со слика шо е он врз моја кола и слика ка веќе излевам од ПНС да ме месте за ПГ .
Доказ (Задолжително): http://dw-game.info/forum/index.php?topic=48073.msg261014#msg261014
Se gleda na slikite sto pravis https://imgur.com/oFRWnBy https://imgur.com/O7SnvCw kad ima nekoj u graza ti mu se pikas i sakas da se vadis u dokazi sve se gleda na slikite.Moze i nadlezen da vidi kako se pikas u pod hantley i toa normalno e??

Danny Bonnucy
Server Admin
Ovlasteni ste so GM level 1 od administrator Arkady Karasov
Ovlasteni ste so GM level 2 od administrator Timmy Turner
Ovlasteni ste so GM level 3 od administrator Tery Wilson
Ovlasteni ste so Admin level 1 od administrator Tery Wilson 

Отсутен Danny Bonnucy

• Server Admin
  • Наш човек
  • *
« Одговори #2 на: Мај 24, 2019, 07:12:39 pm »
A eve i da ne si kriv sto radis kad ima nekoj u garaza sto radis ubavo se gleda na slikite kako turkas u udaras u hantleyot u garazata kakvo mestejne tuka nneznam sto se prica no gledamo svi kako sto se dokazite na slikite

Danny Bonnucy
Server Admin

Отсутен thechosenone

• Почетник
  • *
  • enonesohceht
« Одговори #3 на: Мај 24, 2019, 07:27:32 pm »
Дека се пикам?
Има 2 слики и се гледе дека излевам ако видаш по убаво . Јас неможам да го издигам него у ваздух така.
И неможе он врз мојта кола да се качува тва нормално е?
Види прво кој слика кога е сликана па ќе видаш дека на прва слика он е над моја кола а на втора слика можаш да видаш дека излевам од ПНС .
« Последно менување: Мај 24, 2019, 07:31:03 pm thechosenone »

Отсутен Danny Bonnucy

• Server Admin
  • Наш човек
  • *
« Одговори #4 на: Мај 24, 2019, 07:32:59 pm »
Дека се пикам?
Има 2 слики и се гледе дека излевам ако видаш по убаво . Јас неможам да го издигам него у ваздух така.
Види прво кој слика кога е сликана па ќе видаш дека на прва слика он е над моја кола а на втора слика можаш да видаш дека излевам од ПНС .
Aj logicki razmisli kako mozi hantley da go kredi Turizmo se te kazniv poradi toa sto hantley si ja pravi kolata ti odis zad nego i so prednicata mu go krevas hantley so W kako mozi da ne ti e jasno bratce se gleda na slikite jas ne izmisluvam za toa sum da gledam pravilno na dokazite sve se gleda kako PG u garazata

Danny Bonnucy
Server Admin

Отсутен thechosenone

• Почетник
  • *
  • enonesohceht
« Одговори #5 на: Мај 24, 2019, 07:38:39 pm »
Дека се пикам?
Aj logicki razmisli kako mozi hantley da go kredi Turizmo se te kazniv poradi toa sto hantley si ja pravi kolata ti odis zad nego i so prednicata mu go krevas hantley so W kako mozi da ne ti e jasno bratce se gleda na slikite jas ne izmisluvam za toa sum da gledam pravilno na dokazite sve se gleda kako PG u garazata

Ај види поубаво сликите и кажи ми как јас ке флезам РИКВЕРЦ со туризмо со W бе другарче ?  Јас одам зад него? Се телепортирам и го дигам ми можно е така да е, земи хантли земи туризмо проби га твојта теорија ак успееш стај ме 24х . Шо јас улав ли сум за 10секунди шо ќе почекам да дремам 30мин ? Проби го тва шо го мислаш па види нема шо тука топла вода да се мисле јас од зад му идам преку ѕид го дигам со W  си поправам и бегам убаво ќе беше да беше можно

Отсутен Danny Bonnucy

• Server Admin
  • Наш човек
  • *
« Одговори #6 на: Мај 24, 2019, 07:43:34 pm »
Дека се пикам?

Ај види поубаво сликите и кажи ми как јас ке флезам РИКВЕРЦ со туризмо со W бе другарче ?  Јас одам зад него? Се телепортирам и го дигам ми можно е така да е, земи хантли земи туризмо проби га твојта теорија ак успееш стај ме 24х . Шо јас улав ли сум за 10секунди шо ќе почекам да дремам 30мин ? Проби го тва шо го мислаш па види нема шо тука топла вода да се мисле јас од зад му идам преку ѕид го дигам со W  си поправам и бегам убаво ќе беше да беше можно
Ne me svajcas brat eve da probame dvajcata jas so turizmo ti stoj so hantley u garaza  razisli malce hantley e visok i stoe a ti so turizmoto e nisko odis nanazad i ga krevas sve se gleda na dokaze eve kad izlezes dojdi so hantey jas so turizmo ce vides dali ce te krenam.

Danny Bonnucy
Server Admin

Отсутен thechosenone

• Почетник
  • *
  • enonesohceht
« Одговори #7 на: Мај 24, 2019, 07:53:00 pm »
абе се убаво разбирам те ај и на зад да одам ама види поубаво сликите
https://imgur.com/oFRWnBy -  тука излевам јас од ПНС види у чат веќе има сликано 1 слика а таа слика шо е сликана е https://imgur.com/O7SnvCw 2јцата у ПНС јас под него со туризмото на мене ми се поправа колата и излевам , колко и да пишаме ништо нема да се постигне ама ај, ситуацијата беше така јас излевам од пнс он залетан со хантли ме чука и јас пак у рикверц се враќам и он се качува врз туризмото.  https://imgur.com/a/IX6sVjr
на првата слика се гледе дека флева врз мене и ме бутнува јас неможам тава да го направам нема дек да залете тва туризмо за таа работа и реално шансите рикверц залетан да га погодаш гаражата се ного маленки

Отсутен Danny Bonnucy

• Server Admin
  • Наш човек
  • *
« Одговори #8 на: Мај 24, 2019, 07:57:25 pm »
Momce probana e teorijata moja no kako sto kazuvas ne izleguva taka Mojata teorija spored hantley i turizmo
Mozis slobodno da vidis na slikite dokazav Neznam sto ce kazes sega vikase deka so mojata teorija ne mozi taka da izlezi postaviv hantey i vrajcav so turizmo se gleda na slikite slobodno mozis da vidis
https://imgur.com/a/lhvkxJy

Danny Bonnucy
Server Admin

Отсутен thechosenone

• Почетник
  • *
  • enonesohceht
« Одговори #9 на: Мај 24, 2019, 08:02:24 pm »
гледам пробувал си нешто ама пак нее тва тва http://prntscr.com/nsxm0s ја те тебе и как шо убаво може да забележаме на сликите возаш 43 и хантлито е подигнано да ама у идеални услови е сега шо прааме со таа ситуација https://imgur.com/O7SnvCw колата се гледе баш лете у ваздухо шо значи сум флезел секак со брзина дупло од твојта. нек е така јбг  ка неможе да се разбераме неможе.
толко од мене нема врска темата може и да се избрише.

Отсутен Danny Bonnucy

• Server Admin
  • Наш човек
  • *
« Одговори #10 на: Мај 25, 2019, 12:37:43 am »
Imas sve dokaze i spored moja teorija sve se gleda u slikite deka turizmoto sto go vozis go krevas hantleyot i vikas deka ne e taka

Ima prcina zasto si dh

Katance

Danny Bonnucy
Server Admin