Јуни 25, 2019, 11:42:02 am

Автор Тема: [Неправилно Затворен] - Randy Holzman  (Прочитано 31 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен victorio^^

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 269
  • Популарност: +1/-0
  • GOAT - greatest of all time
[Неправилно Затворен] - Randy Holzman
« на: Мај 24, 2019, 04:13:22 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname):Randy Holzman
Од кој админ сте затворени://
Причина:PG
Зошто мислете дека треба да бидете извадени:Беше дмнат и сакав /eject i негов ид а ја пишав /frisk и негов ид и сликав дека пишав грешка и после тоа ме казни.
Доказ (Задолжително):
https://imgur.com/nPOSeDp еве се гледа кај по грешка
ex mbi & ballas leader

Отсутен Ava_Kayden

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 958
  • Популарност: +8/-5
  • Татино мезимче.
Одг: [Неправилно Затворен] - Randy Holzman
« Одговори #1 на: Мај 24, 2019, 04:23:18 pm »
Средено и вратен 1х дх за навреда на гм

Боље ми персирај,џабе агресија