Септември 16, 2019, 12:10:48 pm

Автор Тема: [Неправилно Затворен] - Zuhn Kynareth  (Прочитано 73 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен cheatgodZuhn

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 19
  • Популарност: +1/-1
  • IMMORTALITY
[Неправилно Затворен] - Zuhn Kynareth
« на: Мај 24, 2019, 01:51:34 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Zuhn Kynareth
Од кој админ сте затворени: Michael Western
Причина: CIT?
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Mu davam oleci na recon, i mu vikam vo /b da ne mi sede na recon i me stava 10h Dh za CIT sobeit ili overlight? Po koja logika CIT ovde?
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/DzRi91F


IMMORTALITY

Отсутен Squitieri

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 462
  • Популарност: +13/-14
Одг: [Неправилно Затворен] - Zuhn Kynareth
« Одговори #1 на: Мај 24, 2019, 03:37:10 pm »
неich mache Spaß  aber keiner hier lacht