Октомври 18, 2019, 09:18:03 pm

Автор Тема: Nepravilno zatvorena Laina MUsafeti  (Прочитано 59 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Фрижидери Беко

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 93
  • Популарност: +1/-3
  • Синскио на потег
Nepravilno zatvorena Laina MUsafeti
« на: Мај 23, 2019, 12:37:01 am »
Ваше Име и Презиме (nickname): Laina Musafeti
Од кој админ сте затворени: Lamont Coleman
Причина: PCOVKI
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Nemam pcueno, nema nikakvi dokazi.
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/YYvxm2T
................................................................................................

Отсутен Hefner's

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 686
  • Популарност: +3/-4
  • Nick на сервер: 1
Одг: Nepravilno zatvorena Laina MUsafeti
« Одговори #1 на: Мај 24, 2019, 04:05:04 am »
Баниран си.