Јуни 25, 2019, 12:10:37 pm

Автор Тема: Nepravilno zatvorena Laina MUsafeti  (Прочитано 27 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Лаина Мусафети

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 90
 • Популарност: +1/-3
 • Синскио на потег
Nepravilno zatvorena Laina MUsafeti
« на: Мај 23, 2019, 12:37:01 am »
Ваше Име и Презиме (nickname): Laina Musafeti
Од кој админ сте затворени: Lamont Coleman
Причина: PCOVKI
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Nemam pcueno, nema nikakvi dokazi.
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/YYvxm2T
................................................................................................

Отсутен Hefner's

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 474
 • Популарност: +2/-3
 • Nick на сервер: 1
Одг: Nepravilno zatvorena Laina MUsafeti
« Одговори #1 на: Мај 24, 2019, 04:05:04 am »
Баниран си.