Септември 16, 2019, 12:30:23 pm

Автор Тема: Неправилно затворен James Firenzo  (Прочитано 94 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Slavce Janakijev

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 109
 • Популарност: +0/-2
 • Nick на сервер: Slavce Janakijev ex.Slavce Caci
Неправилно затворен James Firenzo
« на: Мај 22, 2019, 11:51:00 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Славце Јанакијев за другар James_Firenzo
Од кој админ сте затворени: Ryan HEfner
Причина: Па вака мвр нонрпаа ме тазер цуфф ги дмнаа моиве другари овие еден на еден олеци си дават а дманати двајцата овој ги дмна пак и овој ryan hefner го присон демек го дмал повеке пати а  не гелда дека тој оде повикај у сред престрелка + пукаш со оружие тие цуфф тазер од 200 метра.. нонрп нерномално
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: има горе наведено
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/VTYGh9L
Лубоморне душе могу да га пуше.
ex:Slavce Caci

Отсутен Jenson Button

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 568
 • Популарност: +5/-2
 • Нема Пази Само Гази
 • Nick на сервер: Jenson_Button
Одг: Неправилно затворен James Firenzo
« Одговори #1 на: Мај 23, 2019, 12:11:22 am »
- Средено е, играчот е изведен.
- Катанче.
« Последно менување: Мај 23, 2019, 12:16:43 am Jenson Button »