Јуни 25, 2019, 11:42:38 am

Автор Тема: [Неправилно затворен]:Frankie_Russo  (Прочитано 26 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Frankie Russo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 139
 • Популарност: +5/-6
 • ALAAAAAAAAAAAA
[Неправилно затворен]:Frankie_Russo
« на: Мај 22, 2019, 08:01:33 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Frankie RUsso
Од кој админ сте затворени: Michael_Western
Причина: DM
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Утепав еден кај пнс бург, за одмазда наредба. И тај ме затвара за ДМ НЦЗ, а нема ни доказ на форум ни ништо.
Доказ (Задолжително): //
RUS'

Отсутен Hefner's

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 474
 • Популарност: +2/-3
 • Nick на сервер: 1
Одг: [Неправилно затворен]:Frankie_Russo
« Одговори #1 на: Мај 24, 2019, 04:05:52 am »
Кога поставувате за неправилно затоврени постави докази без докази неможе да бидеш изваден