Септември 16, 2019, 01:01:11 pm

Автор Тема: [Неправилно затворен]: Ansel Adams  (Прочитано 58 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Robert Capa

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1490
 • Популарност: +26/-3
 • Account verified by: DreamWorld Gaming © 2019 ☑️
 • Nick на сервер: Robert_Capa
[Неправилно затворен]: Ansel Adams
« на: Мај 22, 2019, 07:55:05 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Ansel_Adams
Од кој админ сте затворени: Michael_Western
Причина: BA /amehanicar
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Казнет сум за некое си Bug Abussing во олд шо јас немам врска, незнам, во казнети играчи од администратор мене ме нема, нема докази за тоа што сум казнет. Јас не правев BA Michael Western нема докази дека сум правел BA ги нема во играчи казнети од администратор!
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/93m9pon


Ex. Administrator
- Ansel Adams

Отсутен Robert Capa

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1490
 • Популарност: +26/-3
 • Account verified by: DreamWorld Gaming © 2019 ☑️
 • Nick на сервер: Robert_Capa
Одг: [Неправилно затворен]: Ansel Adams
« Одговори #1 на: Мај 22, 2019, 08:58:47 pm »
LOCK, Изваден сум!


Ex. Administrator
- Ansel Adams