Септември 16, 2019, 12:11:32 pm

Автор Тема: [Неправилно Затворен] - Zuhn Kynareth  (Прочитано 81 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен cheatgodZuhn

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 19
  • Популарност: +1/-1
  • IMMORTALITY
[Неправилно Затворен] - Zuhn Kynareth
« на: Мај 22, 2019, 04:00:52 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Zuhn Kynareth
Од кој админ сте затворени: Michael Western
Причина: CIT?
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Drugar si slusnal ako ti napravam /oleci na recon i ako mi izleze deka nemate kutija so prva pomos? Toa znaci deka si mi na recon, kakov ti overlight kakov ti sobeit?
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/DzRi91F


IMMORTALITY

Отсутен Squitieri

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 462
  • Популарност: +13/-14
Одг: [Неправилно Затворен] - Zuhn Kynareth
« Одговори #1 на: Мај 22, 2019, 04:04:01 pm »
нема вадење , КАТАНЧЕ.
ich mache Spaß  aber keiner hier lacht