Септември 16, 2019, 12:49:35 pm

Автор Тема: [Неправилно казнет] Gabriel Hutzler  (Прочитано 52 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Gabriel Hutzler

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 154
  • Популарност: +2/-0
  • ex. Kendrick Brooks & Mike Conley
[Неправилно казнет] Gabriel Hutzler
« на: Мај 21, 2019, 07:59:30 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Gabriel Hutzler
Од кој админ сте затворени: Ryan Hefner
Причина: ooc navreda
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Тоа "мајмуне" не се однесуваше на него , гледате и на сликата кај што он поставил докази ме нема , не знам од кај тоа , случајно минување и ајде видел пцовка и ме казнува

Јас тој збор го кажав за Frankie Russo кој ми е другар и нема да се навреди со тоа , а тој ми вратил со kurvo а тој сето тоа го сметал за пцовка кон него не знам у кој филм е влезен овој гм , сакам да бидам изваден од дх

МЕ НЕМА НА СЛИКИТЕ ТОА НЕ Е  ДОВОЛЕН ДОКАЗ

Доказ (Задолжително): http://dw-game.info/forum/index.php?topic=47747.0
« Последно менување: Мај 21, 2019, 08:03:22 pm Gabriel Hutzler »
ex . md leader x2 (Kendrick Brooks)
lsg leader x3 (Kendrick Brooks)
mrd leader (Mike Conley)

Отсутен Hefner's

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 675
  • Популарност: +3/-4
  • Nick на сервер: 1
Одг: [Неправилно казнет] Gabriel Hutzler
« Одговори #1 на: Мај 24, 2019, 01:12:13 am »
kaznet si za Navreda na GM