Септември 16, 2019, 12:10:16 pm

Автор Тема: [Izmama]Jose Donatello  (Прочитано 183 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Capcha ツ

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 58
 • Популарност: +0/-1
 • Не носам злато ама блескам.
 • Nick на сервер: I Sam Znas.
[Izmama]Jose Donatello
« на: Мај 19, 2019, 09:06:20 pm »
Име и презиме на сервер(ваше):Capcha Rockstar
Име и презиме на сервер(од играчот): Jose Donatello
Левел: 105
За што станува збор: pa vaka trebase da pravime zamena elegant i 200k toj mene fcr da mi dade za 1$ i /q otide go cekame 5min ne ide i prijaviv
Слика/видео: https://imgur.com/a/OWSExDI
 
« Последно менување: Мај 19, 2019, 09:27:53 pm Mark_Jefferson »

Не ме спонзорира никој, сам си плаќам се
За пичка никад не сум платил не
Реален тоа е за respect.

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1205
 • Популарност: +159/-7
Одг: [Izmama]Jose Donatello
« Одговори #1 на: Мај 19, 2019, 11:16:21 pm »
Казнет е вратен ти е автомобил + му е одземен мотор.