Мај 26, 2019, 03:16:28 am

Автор Тема: PROBLEM SO STATS - Ralph Lucciano  (Прочитано 24 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Ralph Lucciano

  • Leader
  • Почетник
  • *
  • Пораки: 75
  • Популарност: +0/-0
PROBLEM SO STATS - Ralph Lucciano
« на: Мај 18, 2019, 02:06:09 am »
Име и презиме на сервер: Ralph_Lucciano
Левел(незадолжително): 24
За што станува збор: Imav 1.8m, no ne igrav samp poradi semejni problemi, sakam da mi se vratat 1.8m so gi imav verojatno se bugnati
Слика/видео: https://imgur.com/a/vIKJ7UFОтсутен Ronny Riveno

  • Support
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 1098
  • Популарност: +6/-15
Одг: PROBLEM SO STATS - Ralph Lucciano
« Одговори #1 на: Мај 18, 2019, 09:14:04 am »
Нема враќање, ти дадов одговор во претходната тема.