Август 20, 2019, 06:03:29 pm

Автор Тема: Franklin Anderson // Los Santos News  (Прочитано 147 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Franklin Anderson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 245
 • Популарност: +34/-1
Franklin Anderson // Los Santos News
« на: Мај 15, 2019, 12:59:21 am »


Јас сум Franklin Anderson,имам 35 години.
Моментално живеам во Los Santos, а сум роден во Италија.
Таму имам родители,татко ми беше новинар и јас уште кога бев мал
го глумев татко ми,тој ми беше многу интересен како новинар.
Дојдов во Los Santos и тука завршив факултет за новинарство и медии.
Јас тука работев како новинар бев одличен и сум избран за продуцент.
Сега сум нов продуцент и работам заедно со Jacob Richardson.


Los Santos News е големо телевизиско радио,канал кое ние како продуценти
имаме многу работа доаѓаат луѓе за реклама на нивни бизниси.
Правиме флаери лепиме постери низ местата на градот
емитуваме вести во живо,утрински емисии,документарни емисии
вицеви,квис шоу,играни филмови и музики.

« Последно менување: Мај 20, 2019, 01:31:07 am Franklin Anderson »

Отсутен Franklin Anderson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 245
 • Популарност: +34/-1
Одг: Franklin Anderson // Los Santos News
« Одговори #1 на: Мај 15, 2019, 01:01:12 am »

Отсутен Franklin Anderson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 245
 • Популарност: +34/-1
Одг: Franklin Anderson // Los Santos News
« Одговори #2 на: Мај 15, 2019, 01:27:12 am »

Отсутен Franklin Anderson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 245
 • Популарност: +34/-1
Одг: Franklin Anderson // Los Santos News
« Одговори #3 на: Мај 15, 2019, 01:30:34 am »


« Последно менување: Мај 15, 2019, 01:33:52 am Franklin Anderson »

Отсутен Franklin Anderson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 245
 • Популарност: +34/-1
Одг: Franklin Anderson // Los Santos News
« Одговори #4 на: Мај 15, 2019, 01:39:18 pm »

Отсутен Franklin Anderson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 245
 • Популарност: +34/-1
Одг: Franklin Anderson // Los Santos News
« Одговори #5 на: Мај 15, 2019, 01:40:35 pm »

Отсутен Franklin Anderson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 245
 • Популарност: +34/-1
Одг: Franklin Anderson // Los Santos News
« Одговори #6 на: Мај 15, 2019, 01:41:41 pm »

Отсутен Franklin Anderson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 245
 • Популарност: +34/-1
Одг: Franklin Anderson // Los Santos News
« Одговори #7 на: Мај 16, 2019, 02:16:26 am »

Отсутен Franklin Anderson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 245
 • Популарност: +34/-1
Одг: Franklin Anderson // Los Santos News
« Одговори #8 на: Мај 18, 2019, 01:53:13 am »

Отсутен Franklin Anderson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 245
 • Популарност: +34/-1
Одг: Franklin Anderson // Los Santos News
« Одговори #9 на: Мај 18, 2019, 02:16:18 am »

Отсутен Franklin Anderson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 245
 • Популарност: +34/-1
Одг: Franklin Anderson // Los Santos News
« Одговори #10 на: Мај 20, 2019, 01:17:33 am »