Декември 11, 2019, 06:53:40 pm

Автор Тема: [Игра]:Оцени ја песната  (Прочитано 11498 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен 6-GOD

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 171
 • Популарност: +14/-2
 • The God Awakened
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #285 на: Ноември 17, 2019, 09:12:23 pm »
Сфиѓат ми се DC карактери, овоа е ново ниво на тај збор. 0/5

https://www.youtube.com/watch?v=PCfiqY05BpA рофл

Отсутен Delfino Sacco

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 283
 • Популарност: +3/-0
 • Сам свој газда
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #286 на: Ноември 21, 2019, 07:43:37 pm »
0/5 не ми се свига едноставно овој

https://www.youtube.com/watch?v=dDBwLgX61tc

Отсутен m1k

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 389
 • Популарност: +114/-7
 • To nije osmeh, to je grc !
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #287 на: Ноември 21, 2019, 07:51:05 pm »
5/10 лошо delivery има во песната а тоа според мене е најбитно за една песна.

https://www.youtube.com/watch?v=LYU-8IFcDPw
#GOONERFAN

Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 952
 • Популарност: +33/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #288 на: Ноември 27, 2019, 05:57:47 am »

Отсутен ғᴇʟᴀɴ ᴀʀɢᴇᴀᴅ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1950
 • Популарност: +59/-11
 • Charachted Old School
 • Nick на сервер: Harley Thorpe

Отсутен Donald Thompson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 224
 • Популарност: +3/-0
Ex. Jack_Smither


Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 952
 • Популарност: +33/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #291 на: Декември 04, 2019, 10:17:38 pm »

Отсутен Donald Thompson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 224
 • Популарност: +3/-0
Ex. Jack_Smither


Отсутен bokisha

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 26
 • Популарност: +0/-0
 • bokisha1v9
 • Nick на сервер: Avondre Young
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #293 на: Декември 04, 2019, 11:05:43 pm »
3.5/5
https://www.youtube.com/watch?v=4lezOpZ-eVE
3/5 ме иритира гласот на Senidah иначе добро е продуцирана.
https://youtu.be/xFiAQOnBtaI