Декември 14, 2019, 12:35:54 pm

Автор Тема: [Игра]:Оцени ја песната  (Прочитано 11539 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 959
 • Популарност: +34/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
[Игра]:Оцени ја песната
« на: Април 23, 2018, 05:49:29 pm »
Имаше тема пред да се ресетира форум со над 1000 пораки во неа
Правила:
Оценуваш песна поставена од корисник пред тебе од 1 до 5
Поставуваш линк од твоја песна и после тебе ти ја оценуваат

Почнувам јаc
https://www.youtube.com/watch?v=fbHbTBP_u7U


« Последно менување: Април 23, 2018, 10:18:22 pm ℓєgισиαя »

Отсутен Mattheus Finner'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2003
 • Популарност: +120/-9
Одг: Оцени ја песната
« Одговори #1 на: Април 23, 2018, 06:33:54 pm »
« Последно менување: Април 23, 2018, 06:35:36 pm M.Finner »
ex
mrd leader x3, ballas, k7,vlada,lsmd x2, ms13 x2, swat.
+ gamemaster.
Отсутен Tommy Penocchio / TYRONE CRAWFORD

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 666
 • Популарност: +21/-0
 • Ballas/GSF/TAXI/GSF/LSG Leader ex.gm1
Одг: Оцени ја песната
« Одговори #2 на: Април 23, 2018, 07:19:41 pm »
5 https://m.youtube.com/watch?v=ytQ5CYE1VZw
7/10 - оцена на песната корисникот над мене.
Моја песна -  https://www.youtube.com/watch?v=zm02GWL02ts

Отсутен vinniee

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2093
 • Популарност: +143/-1
 • 123
 • Nick на сервер: nemam
Одг: Оцени ја песната
« Одговори #3 на: Април 23, 2018, 10:15:31 pm »
nekogasen vinnie richardson (ne go igraam momentalno)
i tashard pitts

Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 959
 • Популарност: +34/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #4 на: Април 23, 2018, 10:20:13 pm »
4/5
Не га слушам много,ама заразни му се песните  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=kXYiU_JCYtU

Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 959
 • Популарност: +34/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #5 на: Април 23, 2018, 11:09:20 pm »
Чат пат 5
Прочитај правила
Избришана ти е порака.
Наредна ваква порака ќе биде пријавена на супортер.

Отсутен Michael Thompson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 220
 • Популарност: +9/-0
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #6 на: Април 23, 2018, 11:22:09 pm »

Отсутен Gustavo Ledezma

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 812
 • Популарност: +5/-3
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #7 на: Април 24, 2018, 12:00:24 pm »
Зашоо пиру дечко ЛОЛ све копирашш
Ne mu e na site lesna

EX. New

http://dw-game.info/forum/index.php?topic=53069.0

Отсутен Off Topic

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 104
 • Популарност: +6/-0


Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 959
 • Популарност: +34/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #9 на: Април 24, 2018, 05:14:41 pm »

Отсутен Mattheus Finner'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2003
 • Популарност: +120/-9
ex
mrd leader x3, ballas, k7,vlada,lsmd x2, ms13 x2, swat.
+ gamemaster.
Отсутен George Wallace

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 139
 • Популарност: +5/-0
 • Kalu the best.
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #11 на: Април 24, 2018, 07:07:36 pm »

Отсутен Joseph Barbera

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2110
 • Популарност: +18/-27
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #12 на: Април 24, 2018, 07:19:12 pm »

Отсутен Jack.Bryan

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1275
 • Популарност: +36/-19
 • Outlaws President!
 • Nick на сервер: Jack Bryan
Police Officer III - Jack Bryan


LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - "To Protect and To Serve"http://dw-game.info/forum/index.php?topic=33390.0

Отсутен 'Ɛɗυαяɗσ Rσѕѕєя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 827
 • Популарност: +27/-0
 • CHELSEA - hazardeden_10🔥
Одг: [Игра]:Оцени ја песната
« Одговори #14 на: Април 24, 2018, 07:46:04 pm »