Ноември 20, 2019, 09:20:34 am

Автор Тема: [Измама] Kennedy Johhnson  (Прочитано 195 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен MladEnoVskY

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 318
 • Популарност: +7/-9
 • Good or bad , memories never die
 • Nick на сервер: Не играм..
[Измама] Kennedy Johhnson
« на: Мај 05, 2019, 09:52:49 pm »
Име и презиме на сервер(ваше): Hugo Garcia
Име и презиме на сервер(од играчот): Kennedy Johhnson
Левел: 70 јас тој незнам
За што станува збор: Измама игравме коцка победив и не ми префрли пари..
Докази(/time задолжително): http://dw-game.info/forum/index.php?topic=45457.0

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1724
 • Популарност: +181/-8
Одг: [Измама] Kennedy Johhnson
« Одговори #1 на: Мај 07, 2019, 11:29:46 am »
коцкање со коцка е на ваша одговорност.