Мај 26, 2019, 03:39:07 am

Автор Тема: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme  (Прочитано 899 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Franklin Anderson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 130
 • Популарност: +15/-0
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #120 на: Мај 16, 2019, 02:04:49 am »

Отсутен Mikel_Petrovski

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Mikel_Petrovski
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #121 на: Мај 16, 2019, 10:33:52 pm »

Отсутен Mikel_Petrovski

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Mikel_Petrovski
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #122 на: Мај 16, 2019, 11:53:44 pm »

Отсутен Eric Gonazallo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 23
 • Популарност: +0/-0
 • Le Grande Family the best
 • Nick на сервер: Eric_Gonazallo
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #123 на: Мај 16, 2019, 11:54:21 pm »
Добра вечер драги грајѓани на Los Santos и пошироко. Денес е повторно со вас папарацот Eric Gonazallo. Сакам да ве известам дека се отвори нов рекламен проект од страна на еден италијански бизнисмен. Денес јас имам фотографии од неговиот бар и него.
Фотографии:

Отсутен Mikel_Petrovski

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Mikel_Petrovski
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #124 на: Мај 16, 2019, 11:56:13 pm »

Отсутен JacobRichardson

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 398
 • Популарност: +2/-2
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #125 на: Мај 17, 2019, 12:23:43 am »

accomplished;taxi leader 2x,hitman leader 2x,fbi,doc
now: LSTV Producent

Отсутен JacobRichardson

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 398
 • Популарност: +2/-2
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #126 на: Мај 17, 2019, 12:24:16 am »

accomplished;taxi leader 2x,hitman leader 2x,fbi,doc
now: LSTV Producent

Отсутен Carl Bounchi™

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 56
 • Популарност: +2/-0
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #127 на: Мај 17, 2019, 11:23:54 am »

Отсутен Carl Bounchi™

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 56
 • Популарност: +2/-0
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #128 на: Мај 17, 2019, 04:59:55 pm »
Paparazzo BounchiChief of Police Ross


Директорот на болницата Frankie BennetБогаташот Federico Lacosanos

Отсутен Franklin Anderson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 130
 • Популарност: +15/-0
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #129 на: Мај 18, 2019, 01:50:08 am »

Отсутен Franklin Anderson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 130
 • Популарност: +15/-0
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #130 на: Мај 18, 2019, 01:51:01 am »

Отсутен Franklin Anderson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 130
 • Популарност: +15/-0
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #131 на: Мај 18, 2019, 01:51:52 am »

Отсутен Franklin Anderson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 130
 • Популарност: +15/-0
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #132 на: Мај 18, 2019, 02:17:17 am »

Отсутен Frankie_Castello

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 3
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Frankie_Castello
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #133 на: Мај 19, 2019, 01:00:36 am »

 
Frankie Castello fotografiran vo Los Santos NEWS


Frankie Castello има 26 години,роден во Лас Вентурас каде и претходно работел
 како камерман во Las Venturas NEWS,која подоцна се затворила.Тој се преселил
 во Лос Сантос каде завршил студии за професионален камерман.Тој моментално
 е камерман во Los Santos News заедно со другите камермани

Отсутен JacobRichardson

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 398
 • Популарност: +2/-2
Одг: | LOS SANTOS NEWS | Official Theme
« Одговори #134 на: Мај 19, 2019, 01:17:56 am »

accomplished;taxi leader 2x,hitman leader 2x,fbi,doc
now: LSTV Producent