Септември 16, 2019, 01:03:41 pm

Автор Тема: (Nudeno za pomala cena) - Neymar_Santos  (Прочитано 232 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Martin_Efremov™

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 50
  • Популарност: +0/-0
  • Мартин Ефремов
(Nudeno za pomala cena) - Neymar_Santos
« на: Мај 05, 2019, 12:55:20 am »
Име и презиме на сервер(ваше): Stefanija_Efremova (Akauntot e na zenzkami)
Име и презиме на сервер(од играчот): Neymar_Santos
Левел: 116
За што станува збор: Епа вака имавме договор со Neymar_Santos да му продадам Elegy за 11m. Поточно женсками да му го продаде. И девојками наместо (11m) му понудила за (1m). И сакам да и се врати Elegyto или парите, фала на разбирањето
Докази(/time задолжително): https://imgur.com/a/X6rGREP a eve go ID to na kolata + gazdata:  https://imgur.com/a/HQyIkMI  a eve vi ja slikata kako go kupila elegyto: https://imgur.com/a/0BpdCAK
((Proverete i na logovi i uverete se ako ne e dovolna slikata))
« Последно менување: Мај 05, 2019, 01:27:21 am Martin_Efremov™ »

Отсутен Tery Wilson

  • Co-Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 1205
  • Популарност: +159/-7
Одг: (Nudeno za pomala cena) - Neymar_Santos
« Одговори #1 на: Мај 05, 2019, 02:25:47 pm »
докази само ф8 тиме не моб + бришан чат немаш некаков договр кај сте правеле.

Невалидни докази.