Октомври 16, 2019, 11:13:21 am

Автор Тема: [Неправилно затворен] Joseph Barbera  (Прочитано 45 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Joseph Barbera

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 2106
  • Популарност: +18/-23
[Неправилно затворен] Joseph Barbera
« на: Април 27, 2019, 04:04:01 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname):Joseph Barbera
Од кој админ сте затворени:MVR
Причина:Jas klikam umri na dijalog i on mi mava /cuff odam relog i me stava u DH 260minuti,SAKAM DA SREDITE.
Зошто мислете дека треба да бидете извадени:Zatoa sto ne e pravilno vaka da bidnam kaznet ne e pravilno.
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/bAIZ0ie