Септември 16, 2019, 12:13:59 pm

Автор Тема: [Измама]:Miguel Sanchez  (Прочитано 191 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Miguel Sanchez

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 2
  • Популарност: +0/-0
[Измама]:Miguel Sanchez
« на: Април 26, 2019, 12:01:09 am »
Име и презиме на сервер(ваше):Miguel Sanchez
Име и презиме на сервер(од играчот): Matthew Uchiha
Левел:12
За што станува збор:Епа ми речи куќата имала објекти едно друго и дека биле негови и кога а купив немаше ништо !!!
Докази(/time задолжително): https://imgur.com/uvdO2lA https://imgur.com/L1i6cva https://imgur.com/FNX5SRW

Отсутен ∂ιєgσ ¢αℓℓ∂єяσиє

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 357
  • Популарност: +4/-0
  • ex.Neo Cloud
Одг: [Измама]:Miguel Sanchez
« Одговори #1 на: Април 26, 2019, 07:29:53 pm »
Решено
1336