Септември 16, 2019, 12:47:17 pm

Автор Тема: LOCK sredeno!  (Прочитано 234 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Fiklaaa

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 68
  • Популарност: +0/-0
LOCK sredeno!
« на: Април 18, 2019, 09:44:59 pm »
Име и презиме на сервер(ваше):Raphael_Ragguci
Име и презиме на сервер(од играчот): Kiko_Knte
Левел: 9
За што станува збор: ПРавевме замена за фирма 1к зар за клуб и моја доплата од 3м па се договоривме за 3.4м и ја прифатив све се договоривме и го прашав да нуди прв рече не добро. Ми рече да нудам прв и му понудив и требаше да одам релог за да може да ми го понуди клубот отидов релог и гледам /id дали е инг и гледам отишол /q
ГО почекав мислев ке дојде и ништо .
Докази(/time задолжително):  https://imgur.com/a/eqSGoBH
« Последно менување: Април 20, 2019, 02:13:24 am Fiklaaa »

Отсутен Tery Wilson

  • Co-Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 1205
  • Популарност: +159/-7
Одг: LOCK sredeno!
« Одговори #1 на: Април 23, 2019, 12:06:59 am »
Гледам наслов средено ако има нешто отвори нова тема.