Декември 11, 2019, 06:52:35 pm

Гласање

Да се врати box?

Да
9 (81.8%)
Не
2 (18.2%)

Вкупно гласови: 10

Автор Тема: [Предлог] [box]  (Прочитано 469 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Senator™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 267
 • Популарност: +4/-2
 • Влезени у ова не не вадат адвокати.
 • Nick на сервер: I sam znash..
Одг: [Предлог] [box]
« Одговори #15 на: Октомври 23, 2019, 07:47:19 pm »
да, исто да се врати и да можи да се тагни корисник

Отсутен John Corleone

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1542
 • Популарност: +45/-3
 • Admin Menager
Одг: [Предлог] [box]
« Одговори #16 на: Октомври 24, 2019, 03:59:25 pm »
Тргнато е со причина така да ако има потреба ќе биде вратено.