Септември 16, 2019, 12:15:14 pm

Автор Тема: [Измама]-Treshawn Callaghane(Clarance Mayfield)  (Прочитано 327 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Winston Harper

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 17
  • Популарност: +0/-0
  • Nick на сервер: Winston_Harper
[Измама]-Treshawn Callaghane(Clarance Mayfield)
« на: Април 13, 2019, 06:42:38 pm »
Име и презиме на сервер(ваше):Winston Harper
Име и презиме на сервер(од играчот):Treshawn Callaghane(Clarance Mayfield)
Левел:16
За што станува збор:Требаше замена да праиме ја да му дадам moonbeam +4.7m доплата,а он мене инфернус.На видеата има се.Барам да се казни најстрого и да ми се врати.
Доказ:
Part1:  https://www.youtube.com/watch?v=RSbgZ2vGiTs&feature=youtu.be

Part2:  https://www.youtube.com/watch?v=bVgNGRxNA_A&feature=youtu.be
« Последно менување: Април 14, 2019, 02:59:09 pm Havana0101 »

Отсутен Tery Wilson

  • Co-Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 1205
  • Популарност: +159/-7
Одг: [Измама]-Treshawn Callaghane(Clarance Mayfield)
« Одговори #1 на: Април 15, 2019, 08:44:55 pm »
Средено е. истите се казнети.