Декември 11, 2019, 06:53:34 pm

Автор Тема: [Барање] Derrick Sherman  (Прочитано 366 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Присутен Michael DeVille

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 591
 • Популарност: +19/-10
 • History is decided by winners
[Барање] Derrick Sherman
« на: Април 08, 2019, 05:35:05 pm »
Докази: https://www.youtube.com/watch?v=ees6y6ChZCY&feature=youtu.be
Објаснување: Aim + HP hack. Се завртив назад, го пукнав еднач не му одзема хп. И кога ќе пукнеш некој, и додека така некоја анимација неговиот карактер прави како му оди назад раката, неможе да пука, а тој ме пукна во глава и одма се заврти во секунда додека ја имаше таа анимација.
« Последно менување: Април 08, 2019, 05:37:50 pm Michael DeVille »

Отсутен Dustin Chamberlain

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 659
 • Популарност: +12/-7
 • lspd
 • Nick на сервер: dυѕтιn cнaмвerlaιn
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #1 на: Април 08, 2019, 05:49:13 pm »
Повише докази ке ти треба , не е овој чит
Dustin Chamberlain - Los Santos Police Department

Dustin Chamberlain - ALIVE

Присутен Michael DeVille

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 591
 • Популарност: +19/-10
 • History is decided by winners
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #2 на: Април 08, 2019, 05:56:47 pm »
Повише докази ке ти треба , не е овој чит
Е шо е? Го погодив, не му одзема хп. И додека правеше анимација карактерот негов, кога ќе пукнеш некој, ме пукна и во секунда се заврти?

Отсутен John Mikaelson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 128
 • Популарност: +1/-1
 • ex. Admin 2
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #3 на: Април 08, 2019, 06:22:18 pm »
Другар овој ти е ДМер и Нон-Рпер на сервер нема леб од него боље да се банира ја имам лично искуство со неговот ПГ ДМ И НОН РП. Верувам и чит дека има така да  Да се банира!!
https://imgur.com/a/rlIEk7b

Присутен Филип Турбо™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2378
 • Популарност: +46/-33
 • OPEL POWER!
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #4 на: Април 08, 2019, 07:21:16 pm »
Ne e za ban.

Отсутен Clark

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 186
 • Популарност: +0/-2
 • Ала шечера
 • Nick на сервер: Loading...
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #5 на: Април 08, 2019, 07:38:52 pm »
Ne e za ban.
Плус појќе докази ти требаат.

Отсутен ᴅᴀʀɪᴜs sʜᴇʀᴍᴀɴ ツ

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 134
 • Популарност: +1/-2
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #6 на: Април 10, 2019, 02:44:01 pm »
мислам треба да се банира
инч има чит за мртвите тела, кој беа направени од Car Spawnerite
<3 DREAMWORLD ROLEPLAY <3

Отсутен Shermanov buraz.

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
 • Популарност: +0/-1
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #7 на: Април 10, 2019, 02:59:16 pm »
Се гледа уште не сте стигнале да ја научите лекцијата рефлекс кога ке стигнете ти повтори ја 3 4 пати
<3 DREAMWORLD ROLEPLAY <3

Присутен Michael DeVille

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 591
 • Популарност: +19/-10
 • History is decided by winners
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #8 на: Април 10, 2019, 03:00:02 pm »
Се гледа уште не сте стигнале да ја научите лекцијата рефлекс кога ке стигнете ти повтори ја 3 4 пати
Голем рефлекс бе. Те погодив, 0 хп ти одзема. Гледам колку добар рефлекс е тоа.

Отсутен Shermanov buraz.

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
 • Популарност: +0/-1
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #9 на: Април 10, 2019, 03:02:20 pm »
Почесто посетувај бзона и ке дознаеш дека не секогаш се одзима од хп кога ке го пукнеш негде на страна
<3 DREAMWORLD ROLEPLAY <3

Присутен Michael DeVille

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 591
 • Популарност: +19/-10
 • History is decided by winners
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #10 на: Април 10, 2019, 03:03:55 pm »
Почесто посетувај бзона и ке дознаеш дека не секогаш се одзима од хп кога ке го пукнеш негде на страна
Хахахаха. Ај сега ќе измислуваме филозофија. Изгледа ни видеото не си го видел. Се гледа убаво дека те погодувам, и не ти се одзвима хп.

Отсутен Shermanov buraz.

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
 • Популарност: +0/-1
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #11 на: Април 10, 2019, 03:37:18 pm »
Почесто посетувај бзона и ке дознаеш дека не секогаш се одзима од хп кога ке го пукнеш негде на страна
Хахахаха. Ај сега ќе измислуваме филозофија. Изгледа ни видеото не си го видел. Се гледа убаво дека те погодувам, и не ти се одзвима хп.
И без да видам какво било видео знам дека немав ништо
<3 DREAMWORLD ROLEPLAY <3

Отсутен MladEnoVskY

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 319
 • Популарност: +7/-9
 • Good or bad , memories never die
 • Nick на сервер: Не играм..
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #12 на: Април 10, 2019, 03:47:34 pm »

Отсутен John Corleone

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1542
 • Популарност: +45/-3
 • Admin Menager
Одг: [Барање] Derrick Sherman
« Одговори #13 на: Октомври 24, 2019, 02:47:04 pm »
Застарена тема.