Октомври 16, 2019, 12:19:11 pm

Автор Тема: Nepravilno zatvoren Lin Fox  (Прочитано 59 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен ######

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 6
  • Популарност: +0/-0
Nepravilno zatvoren Lin Fox
« на: Април 06, 2019, 06:21:28 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname):Lin_Fox
Од кој админ сте затворени: Neznam
Причина: Ni pricina neznam,bev afk kaj opstina na kratko i koga se ukl mi zakoce komp,i se ukl gledam dh
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: ako sum napravil nesto nemora da bidam izvaden,ama jas pojma nemam so napraviv,od afk ako glavate dh bravo,a po forum baram tema nesto da ne sum napravil,ama nema nisto
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/R3bzYE3
« Последно менување: Април 06, 2019, 06:26:49 pm ###### »

Отсутен ∂ιєgσ ¢αℓℓ∂єяσиє

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 357
  • Популарност: +4/-0
  • ex.Neo Cloud
Одг: Nepravilno zatvoren Lin Fox
« Одговори #1 на: Април 06, 2019, 07:09:15 pm »
Барај ме иг да те извадам
1336