Ноември 12, 2019, 10:49:48 pm

Автор Тема: Bug na registriranje  (Прочитано 247 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Charles_Padillo

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 20
  • Популарност: +1/-0
Bug na registriranje
« на: Март 29, 2019, 07:58:42 pm »
Име и презиме на сервер:Charles_Padillo
Причина:Bug so reg. 
Доказ: https://imgur.com/a/9WmFWkH