Септември 16, 2019, 12:11:20 pm

Автор Тема: Izmama na Luis Russell od Gerito Mattric  (Прочитано 280 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен iliev darko

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 54
 • Популарност: +0/-2
 • najak covek
 • Nick на сервер: nepoznato
Izmama na Luis Russell od Gerito Mattric
« на: Март 28, 2019, 09:28:55 pm »
Име и презиме на сервер(ваше):Luis Russell
Име и презиме на сервер(од играчот): Gerito Mattric
Левел:45
За што станува збор:jas pravev zamena so don smilevski i go  vikanv ovaj gerito 5r lsg mislev nema da me izmami i nudev prv ja na gerito i vika odam relog i do sega go cekam nema go ig baram da mi se vrati avto sabre i da bide kaznen iam /dl od avto slika
Докази(/time задолжително):https://imgur.com/m9SXxhQ  https://imgur.com/r7NHuvt   https://imgur.com/fAAqDCh   
https://imgur.com/PKhSlo8

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1205
 • Популарност: +159/-7
Одг: Izmama na Luis Russell od Gerito Mattric
« Одговори #1 на: Март 29, 2019, 12:21:34 am »
гледам заклучена тема дали е средно веќе и е заклучена од ваша страна ?

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1205
 • Популарност: +159/-7
Одг: Izmama na Luis Russell od Gerito Mattric
« Одговори #2 на: Март 29, 2019, 12:33:53 am »
Потврдено од нашиот гамемастер Lamont_Coleman дека е средено. следен пат пишете дека е средено пред да заклучите тема.