Јануари 29, 2020, 06:53:40 am

Гласање

Рент автомобили се додека не се исклучите од сервер

Да
191 (74.6%)
Не
65 (25.4%)

Вкупно гласови: 249

Автор Тема: Автомобили  (Прочитано 3167 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Тренкоски

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 127
 • Популарност: +0/-0
 • Frli pod zad sebe da najdes pred sebe..!!
Одг: Автомобили
« Одговори #45 на: Мај 30, 2019, 11:31:39 pm »
dap


Отсутен John Lewis

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 404
 • Популарност: +13/-2
 • ponasamo se kao indijanci
 • Nick на сервер: John Lewis
Одг: Автомобили
« Одговори #46 на: Мај 31, 2019, 01:50:57 pm »
Mozi

Отсутен Fabricio Battaglia

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 269
 • Популарност: +52/-8
 • Unni ti chiovi ti sciddica.
 • Nick на сервер: Fabricio Battaglia
Одг: Автомобили
« Одговори #47 на: Јуни 04, 2019, 01:33:38 pm »
ДА! Оваа до сега е најдобра идеа што сте ја имале.

Fabricio Battaglia // Italian mobster

Отсутен Martin_Efremov™

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 53
 • Популарност: +0/-0
 • Мартин Ефремов
Одг: Автомобили
« Одговори #48 на: Јуни 13, 2019, 02:37:32 pm »
golemo NE

Отсутен simon cambeiro

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 770
 • Популарност: +25/-2
 • Ич кур не ме боли
 • Nick на сервер: Simon_Cambeiro
Одг: Автомобили
« Одговори #49 на: Јуни 28, 2019, 04:55:50 pm »Отсутен Diego_Stones

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 25
 • Популарност: +0/-0
 • JURIM SVE
 • Nick на сервер: Diego_Stones
Одг: Автомобили
« Одговори #50 на: Јуни 30, 2019, 09:55:36 pm »

Отсутен ᴄᴀɴᴀʙʙ₁

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 28
 • Популарност: +0/-1
 • Bσяυѕѕια Ðσятмυиd
 • Nick на сервер: Rendy Orton
Одг: Автомобили
« Одговори #51 на: Јули 09, 2019, 01:39:31 pm »
ДА! Оваа до сега е најдобра идеа што сте ја имале.

Отсутен Joseph

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 7
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Barbera
Одг: Автомобили
« Одговори #52 на: Јули 10, 2019, 12:14:16 pm »

Отсутен Vikec_Walkers

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 11
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: VIkec_Walkers
Одг: Автомобили
« Одговори #53 на: Јули 11, 2019, 03:31:24 am »
da jako e

Отсутен Kris Wu

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 510
 • Популарност: +41/-7
 • Се колнам дека ќе кликнам на Палецот. Се заколна
 • Nick на сервер: Yakuza Leader
Одг: Автомобили
« Одговори #54 на: Јули 11, 2019, 12:06:33 pm »
propao
Subscribe to my YouTube channel
www.YouTube.Com/c/Karatist4e
Отсутен Greg Wiggins

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 372
 • Популарност: +29/-2
 • these bitches see chief sosa ⚡
 • Nick на сервер: Greg_Wiggins
Одг: Автомобили
« Одговори #55 на: Јули 17, 2019, 06:06:58 am »
yes
Greg Wiggins - active

Цитат
Greg_Wiggins
bloods

Отсутен » nick robinson.

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 215
 • Популарност: +6/-4
Одг: Автомобили
« Одговори #56 на: Јули 19, 2019, 12:24:36 pm »
Не ! Доволно е само да не се дозволе на цивилите да ги одредуват цените !
Drew
18 y/o
lives in Jefferson/East Los Santos
simulation http://dw-game.info/forum/index.php?topic=52849
gallery - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=20617

Отсутен Steve Kerr

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 190
 • Популарност: +0/-0
 • xanax
Одг: Автомобили
« Одговори #57 на: Јули 19, 2019, 09:44:06 pm »
Да супер идеа е

Отсутен Felipine

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 88
 • Популарност: +2/-1
 • Nick на сервер: Kendrick_Felipine
Одг: Автомобили
« Одговори #58 на: Јули 24, 2019, 03:22:11 am »
Добра идеа,само колите на рент сто ке се нека бидат у LS ама на неактивни играчи да се стават во лв на паркинг затоа што ако има плус уште коли лаг кје има преголем

Отсутен Luciano Santoreli

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 277
 • Популарност: +2/-2
 • Скопје - Ченто
 • Nick на сервер: Luciano Santoreli
Одг: Автомобили
« Одговори #59 на: Јули 26, 2019, 09:04:44 am »