Декември 13, 2019, 03:20:34 pm

Автор Тема: [МАПА]: 54th Street Community Station  (Прочитано 325 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

V E L E

 • Гостин
[МАПА]: 54th Street Community Station
« на: Март 23, 2019, 11:30:54 am »
Име и презиме на сервер: Joseph Pelayo
Детално за мапа: 54th Street Community Police Station
Слика/видео:
Кодови од мапа: /

Присутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1128
 • Популарност: +51/-16
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
Одг: [МАПА]: 54th Street Community Station
« Одговори #1 на: Март 23, 2019, 11:32:16 am »
Jako
RETIRED CHIEF OF POLICE David Stevens
Los Santos Police Department — "To Protect and to Serve"

Отсутен Michael DeVille

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 591
 • Популарност: +19/-10
 • History is decided by winners

Отсутен MladEnoVskY

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 319
 • Популарност: +7/-9
 • Good or bad , memories never die
 • Nick на сервер: Не играм..