Декември 13, 2019, 03:20:26 pm

Автор Тема: [Барање]: Elko Firenco  (Прочитано 247 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен stephen.cox

  • Server Helper
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 801
  • Популарност: +44/-4
[Барање]: Elko Firenco
« на: Март 05, 2019, 11:37:19 pm »
Докази:
http://dw-game.info/forum/index.php?topic=39800.msg230238#msg230238
[ DM ] - Elko Firenco - казнет
[ DM ] - Elko Firenco - казнет
[ DB ] - Elko Firenco - казнет
[ SPAM + CJ + DB ] - Elko Firenco - казнет
[ DM ] - Elko Firenco - нема /time ама е ДМ (не е казнет)
[ DM+NON RP+MG+ODBIVANJE RP+CJ ] - Elko Firenco - казнет
[ DM + CJ ] - Elko Firenco - казнет
[ SPAM ] - Elko Firenco - казнет
[ SPAM ] - Elko Firenco - казнет
[ SPAM ] - Elko Firenco - казнет


Објаснување:
Нарушување на сервер.

W e l c o m e     t o      t h e      s t r u g g l e


Stephen Cox

Отсутен John Corleone

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 1542
  • Популарност: +45/-3
  • Admin Menager
Одг: [Барање]: Elko Firenco
« Одговори #1 на: Октомври 24, 2019, 02:45:46 pm »
Застарена тема.