Октомври 16, 2019, 11:14:11 am

Автор Тема: [Барање] за Joseph Morgan  (Прочитано 846 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Christopher Wallace

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 244
 • Популарност: +4/-1
 • Nick на сервер: Christopher Wallace
Одг: [Барање] за Joseph Morgan
« Одговори #15 на: Април 01, 2019, 12:05:32 pm »
Не смирен е.


Отсутен Joseph Barbera

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2106
 • Популарност: +18/-23
Одг: [Барање] за Joseph Morgan
« Одговори #16 на: Април 01, 2019, 12:10:03 pm »
Ne lmao,gledaj koga rusel RP,nisto ne pravi sega.

Отсутен Dame345

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 112
 • Популарност: +2/-6
 • Nick на сервер: Damjan_Bozinov
Одг: [Барање] за Joseph Morgan
« Одговори #17 на: Јуни 25, 2019, 02:28:37 pm »
BAN!!!
Овој акаунт го користам на форум ако несум дома.

Отсутен John Lewis

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 345
 • Популарност: +10/-2
 • ponasamo se kao indijanci
 • Nick на сервер: John_Lewis
Одг: [Барање] за Joseph Morgan
« Одговори #18 на: Јуни 25, 2019, 04:16:16 pm »
Да се банира, многу нарушува РП.

Отсутен Nicholas Santorini™

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 119
 • Популарност: +1/-3
 • Sve mi boje lepo stoje
 • Nick на сервер: тој сум
Одг: [Барање] за Joseph Morgan
« Одговори #19 на: Јули 02, 2019, 01:26:58 pm »
Да се БАНИРА !
Отсутен Damjan_Bozinov

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 332
 • Популарност: +8/-9
 • Nick на сервер: Damjan_Bozinov
Одг: [Барање] за Joseph Morgan
« Одговори #20 на: Јули 05, 2019, 05:35:34 pm »

Отсутен Matthew Anqluves

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 40
 • Популарност: +0/-0
Одг: [Барање] за Joseph Morgan
« Одговори #21 на: Јули 07, 2019, 12:14:43 am »
Account na Joseph Morgan e hakiran i na Monica Drive zatoa Monica napravi nov acc Monica Dark nie odamna rpavme Majak Tatko I sin i potoa zvonam na Joseph ingame mi vika baraj go tatko ti koga kje si vrati acc kazav na Monica i na nea hack i se ako moze da se srede ima mnogu hakiranje bez da vleze nekoj na server na gmail da stigne dozvola najdobro .

Отсутен Thomas_Rodriguez

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1178
 • Популарност: +145/-7
 • генг генг
Одг: [Барање] за Joseph Morgan
« Одговори #22 на: Јули 07, 2019, 01:38:52 am »Отсутен Evgen_Konoplanka

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 138
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Evgen_Konoplanka
Одг: [Барање] за Joseph Morgan
« Одговори #23 на: Септември 12, 2019, 03:08:38 pm »
БАН

Отсутен Evgen_Konoplanka

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 138
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Evgen_Konoplanka
Одг: [Барање] за Joseph Morgan
« Одговори #24 на: Септември 12, 2019, 03:09:56 pm »
БАН НА СЕКОЕ ПРЕКРШУВА ПРАВИЛА НАМЕРНО, ЗНАЧИ НА СЕКОЕ ИГРА ДА НЕРВИРА ДРУГИ

Отсутен Anonymous

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 76
 • Популарност: +0/-0
Одг: [Барање] за Joseph Morgan
« Одговори #25 на: Септември 18, 2019, 01:25:43 pm »
Он и његов другар John Dillinger, нарушуев РП на сервер максимално.

Отсутен Alexandro

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 108
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Alexandro_Bonucci
Одг: [Барање] за Joseph Morgan
« Одговори #26 на: Октомври 13, 2019, 07:09:19 pm »