Гласање

.

DA
35 (92.1%)
NE
3 (7.9%)

Вкупно гласови: 38

Гласањето е затворено: мај 29, 2018, 02:19:04 pm

Автор Тема: [Идеа] Повикај/Умри и нов вид дрога ДОДАДЕНО СЛИКИ!  (Прочитано 563 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен CCornell

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 312
 • Репутација: 1
 • Гази ги ти за да не те газат они!
Moze da se stavi.

LEGENDS NEVER DIE

Отсутен Stanley Crooks

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2080
 • Репутација: 31
 • Soulja Boy
може , не е лоша идеа.
Pull up on ya block with da' Draco 47!


Отсутен adolf hitler' 卍

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2230
 • Репутација: 32
 • HITLER DALI SE SLUSAME

Civil Menager

Отсутен [Platinum] Andre.Wiggins

 • DreamWorld Donator
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 354
 • Репутација: 25
 • Неможеш ти то , ни си ко мени !

Неможеш ти ко мени да будеш ;)

Отсутен Joseph Barbera

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1425
 • Репутација: 11
 • YasuO
Stavi tema vo support da vidime shto ke kazat..

Отсутен ♣Gianni Nicchi♣

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 736
 • Репутација: 28
 • I hope we see the light before it's ruined.
GOLEMO DA ::)

Присутен Kendall Hard (BOOZIKE)

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 86
 • Репутација: 0
 • Киро лудио
Stavi tema vo support da vidime shto ke kazat..
Сега :D
Blue still in the range, i'm doin' my thang
    The semi auto spray, run if you get away
    I'll find your whereabouts and clap at you
                   another day.

Отсутен Hypebeast⚡

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 621
 • Репутација: 50
 • Cash Rules Everything Around Me

Присутен Kendall Hard (BOOZIKE)

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 86
 • Репутација: 0
 • Киро лудио
Рефреш
Blue still in the range, i'm doin' my thang
    The semi auto spray, run if you get away
    I'll find your whereabouts and clap at you
                   another day.

Отсутен ☆Ayet Bay☆

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 82
 • Репутација: 0
 • ☆Дај Ми Реп И Пиши ПМ Да Ти Вратам☆
da


Отсутен kat

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1754
 • Репутација: 133
 • Vinnie Richardson
gl;asano da

Присутен Kendall Hard (BOOZIKE)

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 86
 • Репутација: 0
 • Киро лудио
Фала на сите машини
Blue still in the range, i'm doin' my thang
    The semi auto spray, run if you get away
    I'll find your whereabouts and clap at you
                   another day.

Отсутен Yorick Scorp

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 592
 • Репутација: 5
 • TAXI LEADER

Отсутен [Staff] Jasson Stalone

 • Server Helper
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 377
 • Репутација: 13
 • GameMaster 2
Да ама малку повеќе членови мд
YT channel: КЛИК

Отсутен 💪🏼Cartell ❤👑

 • Баниран
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 63
 • Репутација: 0
 • Ја мислим да , нисам од овој планети..
Za toa drogata da ama za ona 10min da cekas nema potreba.